فروشگاه اینترنتی سان

آموزش دوخت نظم دهنده کشو (ارگانایزر) در ابعاد مختلف با روشی ساده

دوخت نظم دهنده

آموزش دوخت نظم دهنده کشو (ارگانایزر) در ابعاد مختلف با روشی ساده

یکی از انواع وسایل بسیار کاربردی و مناسب که به جهت مرتب کردن. و ایجاد نظم در کشو انواع لوازم و لباس مورد استفاده قرار می گیرد، ارگانایزر یا نظم دهنده کشو می باشد. که در مدل های مختلفی وجود داشته. و در این زمینه کمک قابل توجه ای به افراد می باشد.

یکی از انواع وسایل بسیار کاربردی و مناسب که به جهت مرتب کردن و ایجاد نظم در کشو انواع لوازم و لباس مورد استفاده قرار می گیرد. ارگانایزر یا نظم دهنده کشو می باشد. که در مدل های مختلفی وجود داشته. و در این زمینه کمک قابل توجه ای به افراد می کند. از این رو قصد داریم در این مطلب شما عزیزان را با نحوه دوخت نظم دهنده کشو به روشی بسیار راحت آشنا کنیم.

آموزش دوخت نظم دهنده کشو با اندازه های مختلف

همانطور که می دانید یکی از انواع کارهای مستمر و روزمره که سخت و زمان گیر می باشد. و به نوعی دغدغه بسیاری از بانوان خانه دار بوده منظم کردن و سامان دهی انواع کشوهای مختلف وسایل و لباس می باشد. از جمله وسایلی که می توان در این زمینه بکار گرفت. و از آن بهره برد انواع نظم دهنده کشو می باشد. که همانند یک ساک یا  کیف پارچه ای عمل می کند. و بسیاری از بانوان هنرمند با توجه به هنری که در خیاطی دارند. تمایل دارند با استفاده از هنر دست خود به دوخت نظم دهنده کشو در منزل بپردازند. و با طبقه بندی و دسته بندی کشوهای مختلف نظم خاصی به فضای داخلی آن ها بدهند.

نظم دهنده کشو یا ارگانایزر در طرح ها و قابلیت های گوناگونی طراحی شده است. که می توانید از آن برای رفع نیازهای خود بهره بگیرید. شما می توانید با استفاده از این ابزار به عنوان یکی از اجزای سرویس آشپزخانه استفاده کنید. و فضای کشوهای آشپزخانه و دیگر کشوهای منزلتان را خیلی راحت و به سادگی تقسیم بندی نموده. و مانع از بهم ریختگی آن ها شوید. تا از این طریق به راحتی به آنچه که می خواهید دسترسی پیدا کنید. همچنین این نظم دهنده ها، انتخاب مناسبی برای کمد های لباس می باشند. که در سایزهای مختلف تهیه می شوند.

در صورتی که تمایل دارید با نحوه درست کردن این نوآوری جدید و کارآمد آشنایی پیدا کنید. و به دوختن آن در منزل بپردازید پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

تقسیم کننده کشو و کمد ، نظم دهنده کشو و کمد ، نظم دهنده لباس، ارگانایزر پارچه ای،  نظم دهنده ، کاور پتو ، کاور لحاف و تشک ، باکس اسکلت دار ، باکس برزنتی ، باکس زیپ دار ، باکس پارچه ای ، پخش عمده نظم دهنده ، پخش عمده تقسیم کننده ، پخش عمده انواع کاور ، تولید نظم دهنده ، تولید تقسیم کننده کشو ، خرید تقسیم کننده کشو ، استند آرایشی ، باکس ده خانه کفش ، نظم دهنده پارچه ای ، جا جورابی ، پتو کاور ، باکس برزنتی اسکلت دار ، کاور کیف و کفش ، آویز لباس جادویی ، هولدر حوله و دمپایی ، ساک پیک نیک، خرید نظم دهنده، فروش نظم دهنده .

وسایل لازم جهت دوخت نظم دهنده :

پارچه اسپان باند نوار اریب چرخ خیاطی خودکار قیچی

پارچه اسپان باند در واقع همان پارچه های بی تار و پود بوده که از جنس پروپلین می باشد. و در دوختن لوازم یک بار مصرف همچون ساک های خرید، کاور لباس و … مورد استفاده قرار می گیرد. به این پارچه در واقع پارچه یکبار مصرف می گویند. که در انواع مختلفی وجود دارد. دوخت برخی از ارگانایزرها با استفاده از پلاستیک با ضخامتی متوسط که برای دوختن کاور مبل یا رومیزی مورد استفاده قرار می گیرد، انجام می شود.

نحوه درست کردن ارگانایزر :

در این نمونه از تلفیق پلاستیک و پارچه استفاده شده است. که در صورت تمایل شما می توانید از هر جنسی که دوست دارید، برای دوخت این وسیله استفاده نمایید. برای این کار در ابتدا دو مستطیل در ابعاد ۳۸*۸ سانتی متر برش بزنید. این دو تکه در واقع دیواره دو سمت ارگانایزر می باشد که می توانید برای محکم نمودن آن را از دولای پارچه برش بزنید و میان دو لایه را لایی چسب بچسبانید.

نظم دهنده

برای قسمت فاصله داخلی از پلاستیکی به اندازه ۱۵*۷ سانتی متر استفاده نمایید. این نظم دهنده در واقع ۶ بخش دارد، بنابراین به حدود ۵ قطعه پلاستیک با این سایز نیاز دارید.

قسمت پارچه بدنه را به ۶ بخش مساوی تقسیم بندی نمایید. و با استفاده از خودکار ۵ خط عمودی رسم کنید.

دوختن نظم دهنده

برای قسمت لبه کار به نوار اریب احتیاج دارید. می توانید مطابق با سلیقه خود طرح و رنگ آن را انتخاب نمایید. و سپس اقدام به دوخت نوار اریب نمایید.

 

نوار اریب

سپس لبه پلاستیک ها را با نوار اریب دوخت بزنید. می توانید این کار را با استفاده از دست یا چرخ خیاطی انجام دهید.

پس از آن لبه دو مستطیل بدنه را نیز با استفاده از نوار اریب دوخت بزنید.

دوخت نوار

لبه یک عدد از پلاستیک ها را بر روی خطی که رسم کرده اید قرار داده. به گونه ای که لبه ای که به آن نوار دوختید در طرف بالا قرار بگیرد.

 

بعد از آن دنباله پارچه بدنه را بر روی پلاستیک تا زده به گونه ای که پلاستیک میان دو طرف پارچه بدنه کاملا پنهان گردد. و بعد از آن لبه کار را به صورت باریک دوخت بزنید.

 

هنگامی که دولای قسمت بدنه را باز کردید پلاستیک را همانند تصویر پایین مشاهده می کنید.

هر ۵ عدد پلاستیک را به همین صورت به یک طرف بدنه دوخت بزنید.

در مرحله بعدی قسمت بدنه دوم را نیز همانند بدنه اول دوخت بزنید.

پس از انجام دوخت دو بدنه تصویر پایین را مشاهده خواهید کرد. بنابراین در این مرحله به کفی و دیواره دو سمت ارگانایزر نیاز دارید.

برای بریدن کفی و بدنه دو طرف باید یک طول و ۲ عرض مستطیل بدنه یا همان مستطیل پارچه ای را اندازه گیری نمایید. و سپس یک مستطیل با سایز بدست آمده برش بزنید. که در واقع حدود ۴۴*۱۵ سانتی متر می باشد.

در گام بعدی از دو سمت پلاستیکی که برش زده اید. به میزان ارتفاع دیواره علامت گذاری نمایید. و باقی مانده پلاستیک را در قسمت کف کار بگذارید. و لبه پایینی بدنه را به آن دوخت بزنید.

 

دو سمت پلاستیک را به قسمت لبه عرض مستطیل بدنه دوخت بزنید.

دوختن ارگانایزر

در اینجا کار دوخت ارگانایزر به پایان رسیده است.

می توانید لباس های خود را درون آن بگذارید.

همانطور که می دانید ارگانایزر در اندازه و ابعاد گوناگون دوخته می شود. و تعداد یا سایز کشوهای آن ها با یکدیگر فرق دارد. ولی نحوه دوخت در تمامی آن ها یکی می باشد.

دوخت نظم دهند

در مطلب ارائه شده با نحوه دوخت نظم دهنده کشو به صورت مرحله به مرحله آشنا شدید. که امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد و با یادگیری آن بتوانید این ابزار کاربردی را در منزل دوخته و مورد استفاده قرار دهید.

جهت سفارش و ارتباط با کارشناس فروش گروه تولیدی سان از طریق زیر عمل نمایید.

شماره های تماس:

۰۹۹۰۴۶۰۰۱۷۷

۰۹۹۰۴۶۰۰۱۸۸

ارتباط از واتس اپ: ۰۹۹۰۴۶۰۰۱۸۸

ایمیل: Seyedjafar.seyedabadi@gmail.com

اینستاگرام: sun_organizer

تلگرام: sun_digi

مشاهده انواع نظم دهنده از فروشگاه اینترنتی سان

 

تقسیم کننده کشو و کمد ، نظم دهنده کشو و کمد ، نظم دهنده لباس، ارگانایزر پارچه ای،  نظم دهنده ، کاور پتو ، کاور لحاف و تشک ، باکس اسکلت دار ، باکس برزنتی ، باکس زیپ دار ، باکس پارچه ای ، پخش عمده نظم دهنده ، پخش عمده تقسیم کننده ، پخش عمده انواع کاور ، تولید نظم دهنده ، تولید تقسیم کننده کشو ، خرید تقسیم کننده کشو ، استند آرایشی ، باکس ده خانه کفش ، نظم دهنده پارچه ای ، جا جورابی ، پتو کاور ، باکس برزنتی اسکلت دار ، کاور کیف و کفش ، آویز لباس جادویی ، هولدر حوله و دمپایی ، ساک پیک نیک، خرید نظم دهنده، فروش نظم دهنده .

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
سلام
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟